Bartmel

Kompleksowe projekty wnętrz

Kompleksowe projekty wnętrz

Część Klientów powierza nam i współpracującym z nami architektom wnętrz aranżację całych mieszkań bądź domów.

To jest dla nas szczególne wyzwanie, ponieważ musimy zadbać o każdy szczegół i spójność dużych powierzchni.

Zwykle prace projektowe i koncepcyjne trwają kilka tygodni i tyle samo trwa przenoszenie wizji Klienta w postaci montowanych przez nas konkretnych mebli, zabudów czy oświetlenia.

Nasz największy projekt – dwustumetrowe wielopoziomowe mieszkanie w starej kamienicy – prowadziliśmy cztery miesiące, włącznie z uzyskaniem pozwoleń od wojewódzkiego konserwatora zabytków.

Zapewniamy nadzór autorski projektanta podczas całego procesu realizacji. Wycena projektu ustalana jest indywidualnie. Wraz z dokumentacją projektową otrzymują Państwo wizualizacje 3d projektowanego pomieszczenia w formie zdjęć.

Zachęcamy również do przesłania zapytania z opisem planowanej inwestycji. Cały wstępny proces przebiega droga elektroniczną i telefoniczną. Dokumentacja wraz z wizualizacją są końcowym etapem takiej współpracy w fazie projektowej.

Oprócz powierzchni mieszkalnych mamy w swoim dorobku również aranżację powierzchni przemysłowych i biznesowych – gabinetów lekarskich i przyległych pomieszczeń, restauracji czy biur.

Nasze realizacje