Bartmel

Kuchnie

Jak pracujemy

Tak jak każde niemal wnętrze, tak samo i gust Klienta są wyjątkowe i bardzo indywidualne. Każdy projekt wymaga każdorazowego, starannego przygotowania. Słuchamy naszych Klientów, którzy określają swoje główne założenia, preferencje i potrzeby.

Sami lub wspólnie z projektantami omawiamy koncepcję, a następnie proponujemy optymalne rozwiązania. Wykorzystując programy komputerowe, sporządzamy wizualizację projektu. Po wspólnych uzgodnieniach z Klientem, sporządzamy kosztorys projektu oraz, kiedy dochodzimy do porozumienia, podpisujemy umowę i ustalamy terminy. Zaczynamy wówczas wytwarzanie mebli w naszej manufakturze. Przedostatni etapem jest montaż mebli w miejscu przeznaczenia, a ostatecznym – zadowolenie Klienta.

Możemy również sporządzać projekty i wyceny korespondencyjnie, ale wymaga to przekazania do nas wielu szczegółowych informacji. Prosimy o indywidualny kontakt w tej sprawie.

Kuchnie

Kuchnia jest sercem każdego domu i mieszkania. Nadaje indywidualny charakter każdemu wnętrzu. Dlatego przykładamy najwyższą staranność co do jej funkcjonalności i wzornictwa, aby była jedyna, niepowtarzalna, aby miała swój niepowtarzalny styl.
Inspiracją dla nas są wspomnienia wyglądu starych drewnianych mebli kuchennych i niepowtarzalnych kredensów, a także nowe trendy w architekturze wnętrz. Łączymy tradycję i nowoczesność, połączenie nowych technologii ze starannie wyselekcjonowanym naturalnym drewnem.
Służymy Państwu pomocą w doborze odpowiednich kolorów, materiałów i frontów. Jeżeli nie macie Państwo sprecyzowanej koncepcji na swoją kuchnię, jako doświadczeni rzemieślnicy doradzimy, jak dobrze wykorzystać wnętrze i sprawić, że będzie piękne, funkcjonalne i zarazem nowoczesne.

Nasze realizacje