Bartmel

O firmie

Jesteśmy rodzinną firmą istniejącą od 1988 roku. Manufaktura meblowa BARTMEL znajduje się w Lubichowie na Kociewiu, na skraju borów tucholskich Od blisko 30 lat tworzymy dla Was meble, których jesteście Państwo współtwórcami.
Początkowo zakład specjalizował się w produkcji i montażu kuchni u klientów w okolicznych miejscowościach. Z czasem oferowany asortyment powiększał się i wzornictwo mebli ulegały rozwojowi. Nasze meble zaczęły pojawiać się w pobliskim Trójmieście i innych zakątkach kraju. Rzemiosło to nasz pasja i duma. Tak, tworzymy z pasją, aby każdy mebel i jego element miał swój własny niepowtarzalny styl i znakomitą jakość.

Ogromnym kapitałem firmy są także pracownicy – fachowcy w branży meblarskiej, którzy również kontynuują swoje tradycje rodzinne w tym zawodzie. Tradycja zobowiązuje.

IMG_0061_png

Andrzej i Dawid Bartwiccy. Dwa pokolenia stolarzy.

IMG_0127_png

Andrzej Bartwicki

Nasze meble tworzone są przez rzemieślników meblarstwa. Duża ilość ręcznej, precyzyjnej pracy nadaje procesowi produkcji rzemieślniczy, niepowtarzalny charakter. Setki zrealizowanych aranżacji pozwala nam do proponowanie optymalnych rozwiązań dla Klienta.

Własna produkcja to także własne pomysły i możliwość adaptacji sprawdzonych, nietypowych rozwiązań.

Idea jest bardzo prosta. Czy to w projektach indywidualnych czy gotowych meblach nie ma mowy o kompromisie jeżeli chodzi o jakość. Wiele lat naszej obecności na rynku i setki Klientów pozwoliły nam wypracować optymalne rozwiązania w trudnych momentach projektowania wnętrza. Pracujemy z najlepszymi dostawcami jeżeli chodzi o akcesoria meblowe i inne niezbędne komponenty. Cieszymy się wzajemnym szacunkiem i zaufaniem, co jest gwarancją wspólnego sukcesu.

Piękny wygląd nasze meble uzyskują dzięki precyzyjnemu wykonaniu. Używamy najlepszego gatunkowo drewna, które jest obrabiane przez nas z doświadczeniem i nasza najlepszą wiedzą.

Andrzej Bartwicki
(...) Rozpoczynałem prace w dziale kontroli jakości w lokalnej fabryce mebli pod okiem starych mistrzów rzemiosła meblarskiego. To oni, oprócz meblarskiego solidnego rzemiosła, nauczyli mnie dbałości w wykonanie każdego, nawet najmniejszego elementu mebla. Teraz ja staram się przekazać te naukę uczniom i współpracownikom.
Andrzej Bartwicki

IMG_0084_pngDrewniane meble i przedmioty użytkowe są synonimem prestiżu i trwałości. Dzięki kilkudziesięciu latom obecności na rynku branży meblowej, udało nam się wypracować partnerskie relacje z dostawcami podstawowych naszych materiałów. Dlatego możemy tworzyć m.in. w oparciu o  starannie wyselekcjonowane lite drewno lub laminowane płyty wiórowe doskonałej jakości. Producenci szeregu istotnych komponentów i akcesoriów meblowych – zawiasów, okuć, prowadnic – dostarczają niezbędnych na każdym montażu elementów.

Tak naprawdę nie lubimy mówić o sobie. Wolimy zdecydowanie słuchać.

Słuchanie pozwala nam realizować meble i wnętrza, które będą w zgodzie z Państwa preferencjami i oczekiwaniami. Jest to szczególnie doceniane przez tych którzy szukają nietypowych i ciekawych rozwiązań. Ale także przez tych Naszych Klientów, dla których proste i sprawdzone rozwiązania są w pełni satysfakcjonujące. Słuchamy także sygnałów z rynku i śledzimy trendy w nowoczesnym wzornictwie.

Słuchamy Państwa sugestii, aby wciąż ulepszać nasze produkty i realizacje.

Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i zawsze znajdujemy optymalne rozwiązanie.

Tym, co chcemy aby nas wyróżniało na rynku to połączenie tradycji, pasji do meblarstwa oraz innowacyjności i nowoczesnego wzornictwa. Pojedyncze meble lub kompleksowe realizacje wykonujemy w oparciu o wizję Klienta i architekta wnętrz lub na podstawie własnych projektów. Stale poszukujemy nowych rozwiązań i inspiracji.

Śledząc najnowsze światowe trendy, wychodzimy naprzeciw innowacjom, zarówno tym technologicznym, jak i estetycznym.

Projektując, pragniemy aby nasze meble w Państwa wnętrzach zachwycały urodą i funkcjonalnością. Wyjątkowe wzornictwo i wysoka estetyka naszych mebli zdobywają uznanie Klientów. Realizowane przez nas meble są zawsze dopasowane do Państwa potrzeb.

kociewie

Kociewie – kraina lasów i jezior

W naszej codziennej pracy nie możemy stracić z oczu naszej wizji i misji. I temu przyporządkowujemy nasze zamierzenia rozwojowe.

W najbliższych kilkunastu miesiącach zamierzamy zwiększyć nasze moce produkcyjne, a przede wszystkim wyposażyć nasz zakład w nowoczesną i bezpieczną dla środowiska lakiernię, aby jakość powłok była referencyjna.

Zamierzamy skorzystać z funduszy europejskich perspektywy 2014 – 2020. W dalszym ciągu chcemy łączyć tradycję i nowe trendy w architekturze wnętrz.

Jakość i zadowolenie Naszych Klientów będą dla nas najwyższymi priorytetami.